FC Brabantia
Wij promoten het toerfietsen in de ruimste zin van het woord.
 

KALENDERS VELDTOERTOCHTEN 2018-2019.

 

  1. Hiernaast de eerstvolgende 10 veldtoertochten van de NTFU




  2. Hieronder de veldtoertocht kalender georganiseerd in onze directe omgeving volgens de kalender van Grensloos Toeren.


VELDTOERTOCHTEN IN NOORDERKEMPEN/WEST-BRABANT

Antwerpen-Bergen op Zoom-Breda-Turnhout

WINTER 2018-2019


datum

plaats

locatie

inschrijving

afstand

organisator

16-sep-18

Schoten

Sint-Jozefschool Bloemendaal, Paalstraat 285

07.30-11.00

25/45/62

WTC Schoten vzw

22-sep-18

Baarle-Nassau

sporthotel Bruurs, sportlaan 22

18.30-19.30

30/45

WV Tourmalet

23-sep-18

Essen

parochiecentrum Essen-Statie, Kerkstraat 62

07.30-10.30

28/43

WTC De Pomp

30-sep-18

Rijkevorsel

kantine FC Sint-Jozef, Zuiderdijk 10F

07.30-10.30

15/30/42/50

Rijkevorselse WielerToeristen

07-okt-18

Essen

brandweerkazerne, Heuvelplein 23

08.00-11.00

25/42

vriendenkring brandweer Essen / Pek & Slik

07-okt-18

Sint-Lenaarts

kantine KFC Sint-Lenaarts, Houtstraat 4

08.00-10.30

15/28/35/45

WTC De Durvers

07-okt-18

Chaam

camping de Flaasbloem, Flaasdijk 1

07.30-10.30

30/45/55/80

MTB Chaam

13-okt-18

Turnhout

Sint-Pieterinstituut, Jubileumlaan 1

08.30-14.00

25/36/50/75/100

WTC Onze Hoop vzw

14-okt-18

Hoogerheide

zwembad Laco, Sportlaan 4

08.30-10.30

kids/35/45

TC de Grensrijders

14-okt-18

Halle-Zoersel

sportcentrum Den Bremberg, Lotelinglaan

08.00-11.00

15/25/45/55

Tripple Bikers MTB club

14-okt-18

Ulicoten

eetcafé De Kluis, Dorpstraat 32a

08.00-10.30

25/32/38/48/55

WV De Haaibikers

21-okt-18

Kapellen

KTA, pastoor Vandenhoudtstraat 8

08.00-10.30

15/28/43

WTC Kapellen

21-okt-18

Beerse

kantine KFC Lentezon, Stadionlaan 1

08.00-10.30

15/25/35/45

Beerse Wielertoeristen

21-okt-18

Wouwse Plantage

Dorpshuis De Spil, Plantagebaan 223

08.00-10.00

15/25/45

RTC Zomerlust

21-okt-18

Meerle

Parochiezaal "Ons thuis" Gemeenteplein

07.30-10.30

18/29/37/48/58

vzw De Pieretrappers

26-okt-18

Rucphen

camping De Posthoorn, Pierestraat 16

19.00-20.00

22/44

Martens tweewielers Rucphen

27-okt-18

Zoersel

kantine KFCE Zoersel, Westmallebaan 138

08.00-10.30

28/35/42

WTC De Windklievers

27-okt-18

Merksplas

Gildelokaal-sporthal Merksplas, Hofeinde

08.00-14.30

17/25/40/50

Midweek Specials

28-okt-18

Wernhout

café van T, Wernhoutseweg 116

08.00-10.30

25/40/55

WTC De Trappistentrappers

28-okt-18

Essen

Parochiecentrum Statie, Kerkstraat 60

08.00-10.00

25/41

WTC Hoekse Trappers

01-nov-18

Weelde

kantine KSK Weelde, Laar (Baetenheide)

07.30-10.30

18/32/42

WTC De Rappe Wielen

04-nov-18

Terheijden

Pensionstal Zeggezicht, Munnikenhof 1

08.30-10.00

25/35/55

WV Terheijden

04-nov-18

Roosendaal

café Huis ten Halve, Kruisstraat 60

08.00-10.00

23/33/43

Audax klub Nederland

11-nov-18

Ossendrecht

De Drieschaar, De Ploeg 11

08.00-10.30

23/40/60

Mountainbike Ossendrecht

11-nov-18

Brecht

sporthal De Ring, Ambachtslaan 7

08.00-10.30

15/25/40

Sunshine trappers VZW

17-nov-18

Minderhout

kantine Minderhout MVV, Heistraat 2

08.00-14.00

25/45/55

WTC Papillon

18-nov-18

Kalmthout

GITOK, Heuvelspad

08.00-10.30

27/42/58

Antwerp ATB team

18-nov-18

Galder

café Knooppunt, Galderseweg 18

08.00-10.00

25/40/50

FC Kees van Boxel / Sporting Oekel

18-nov-18

Zoersel

kantine KFC Eendracht Zoersel, Westmallebaan

08.00-10.30

12/30/45

KWB Zoersel

24-nov-18

Sint-Job in ‘t Goor

stadion KFC Sint-Job, Sportveldlaan

08.30-13.00

15/25/45

KFC MB Sint-Job

25-nov-18

Nieuwmoer

DBT-Truckdouche, Essensteenweg 86-88

08.00-10.30

25/40

GBS Maatjes i.s.m. Pek&Slik

25-nov-18

Woensdrecht

café Non-Plus-Ultra, Grindweg 2

08.30-10.30

30/40/50

ATB team Sirocco

25-nov-18

Prinsenbeek

sporthal De Drie Linden, Heisprong 15

08.30-10.00

28/48

RTC Prinsenbeek

02-dec-18

Rucphen

sportcentrum De Vijfsprong, Kozijnenhoek 21

08.00-10.30

27/47

FC Brabantia

02-dec-18

Brecht

garage Felix, Heiken 66

07.30-11.00

15/27/47/60

WTC De Stoempers

09-dec-18

Wouw 

café Zalen Donkenhof, Roosendaalsestraat 61

08.30-10.00

20/34/50/62

RTC De Molenrijders

09-dec-18

Ulicoten

camping Ponderosa, Maaijkant 23-26

08.00-10.30

25/45

WV Tourmalet

16-dec-18

Sint-Job in ‘t Goor

 't Goorhof,  Kerklei 18

08.00-11.00

15/27/45

WTC Sas 4 VZW

16-dec-18

Hoogerheide

Sportpark Jac van Hoek, Huijbergseweg 76

08.00-10.30

25/35/45/55

WTC Woensdrecht

23-dec-18

Sprundel

café de Coop, Sint Janstraat 31

08.30-10.00

27/48

RTC de Smid

23-dec-18

Sint-Jozef Rijkevorsel

sporthal Kuiperij, Kerkdreef 61

08.30-10.30

26/43

De Gammelse wielervrienden vzw

23-dec-18

Nieuwmoer

KFC Nieuwmoer, Essensteenweg 69

08.00-10.30

31/46

KFC Nieuwmoer

06-jan-19

Huijbergen

MFC De Kloek, Prior Borrekensstraat 1 

08.30-11.00

25/45

Wielercomité Huijbergen

06-jan-19

Wernhout

café De Valk, Wernhoutseweg 135

08.00-10.30

30/45

R.T.C. Zundert

13-jan-19

Wortel

parochiezaal, Poeleinde 2

08.00-11.00

15/25/45

WTC De Zwaantjes

13-jan-19

Putte (Woensdrecht)

Sporthal De Biezen, Schoolstraat 42

08.30-10.30

28/43

WTC De Spartaan

20-jan-19

Halle (Zoersel)

sportcentrum Den Bremberg, Lotelinglaan

07.30-11.00

15/25/40

WTC De Trappers Sint-Antonius

20-jan-19

Huijbergen

cafe Trapke op, Weg naar Wouw 17

07.30-09.30

30/50

Roparun team 14 in ‘t uur 

20-jan-19

Etten-Leur

Hof van Holland, van Bergenplein 3

08.00-10.00

25/45/60

TWV De Turfrijders

20-jan-19

Brasschaat

GIB, Door Verstraetelei 50

08.00-10.30

15/30/45

RABC Brasschaat

27-jan-19

Wechelderzande

Voetbalterrein FC. De Vrede, Voetbalstraat 1

08.00-10.30

18/28/38/48

MTB Liever Bergaf

27-jan-19

Kalmthout

Galgenheiken 9

07.30-11.00

25/45

MTB De Bosduiners

03-feb-19

Hoogstraten

Klein Seminarie, Vrijheid 234

08.00-10.00

18/27/45

Hoogstraatse WielerToeristen vzw

10-feb-19

Wuustwezel

school Berkenbeek, Nieuwmoersesteenweg 113 B

08.00-10.30

15/30/42

school Berkenbeek

17-feb-19

Kalmthout

Briton, Molenbaan 125

08.00-10.30

18/25/32/40

LG Achterbroek / WTC Achter d'Hei

24-feb-19

Schilde

kantine KSK 's Gravenwezel, Rozenhoek

08.00-10.30

20/35/45

TWWC Blijf jong Schilde vzw

24-feb-19

Wildert

voetbalplein KSV Wildert, Steenovenstraat 163

08.00-10.30

28/35/45

WTC ‘t Pedalleke VZW

03-mrt-19

Kalmthout

Renault  Van Trier,   Brasschaatsesteenweg 282

07.30-10.00

30/45

WTC Heidestoempers

10-mrt-19

Essen

garage Akkermans, Nieuwmoersesteenweg 121

08.00-10.30

28/43

Pek &. Slik

17-mrt-19

Roosendaal

café De Veestallen, Kade 65

08.00-10.00

30/45

De Kaaimannen


V.U.  VTTochten@grensloostoeren.net

De   gegevens voor deze kalender werden met de meeste zorg verzameld.  De uitgever kan echter niet aansprakelijk   worden gesteld voor eventuele onjuistheden in deze uitgave.
V.U. VTTochten@Gransloostoeren.net